preloader
mute

O firmie


Pryzmat2 to zespół składający się z kamerzysty oraz fotografa, którzy oferują Państwu kompleksową i komplementarną obsługę wesel, komunii oraz innych imprez okolicznościowych. Dzięki naszemu doświadczeniu, pasji oraz profesjonalnemu sprzętowi jesteśmy w stanie zaoferować najlepszą możliwą obsługę. Najwyższa jakość rejestrowanych materiałów, fachowa wiedza, a także odpowiednie podejście sprawia, że nasz zgrany duet jest najlepszym wyborem, gdy w grę wchodzi profesjonalne fotografowanie i wideofilmowanie. Nowy Sącz oraz całe województwo małopolskie stoi przed nami otworem.

Czy potrzebny jest państwu fotograf ślubny? Tarnów, Kraków, Myślenice, Wadowice, Olkusz, czy Szczawnica to tylko wybrane miasta, w których działamy. Fotografia ślubna w mieście Nowy Sącz ma się nad wyraz dobrze- malownicze tereny, piękne zabytki oraz obiekty sakralne, a także pomysłowi klienci sprawiają, że nasza działalność stoi na najwyższym, ogólnopolskim poziomie.

Zastanawiają się Państwo skąd liczba „2” w nazwie naszego zespołu? Pryzmat2 tworzy dwóch utalentowanych pasjonatów fotografii i filmowania. Wyjątkowość naszego zespołu, w skład którego wchodzi fotograf i kamerzysta (Nowy Sącz), polega na doskonałych pomysłach i kreatywności, którą jesteśmy w stanie przekuć na najwyższej klasy oprawę fotograficzną i filmową.

Gdzie najczęściej pracuje nasz fotograf ślubny? Nowy Sącz jest naszym ukochanym miastem. Doskonale znamy każde urokliwe i magiczne miejsce, które chętnie wykorzystujemy do tworzenia pięknych fotografii plenerowych oraz do wideofilmowania. Nowy Sącz pełen jest wyjątkowych krajobrazów, które zachwycają i sprawiają, że młode pary uwielbiają zawierać je w fotoreportażach ślubnych.

Pragniemy jak najlepiej oddać klimat pięknej Kotliny Sądeckiej oraz malowniczego miasta Nowy Sącz. Kamerzysta specjalizuje się w wykonywaniu świetnych, szalonych i pomysłowych wideoklipów oraz w dokładnym i dynamicznym rejestrowaniu wesel i ślubów. W czym doskonale sprawdzi się nasz fotograf ślubny? Nowy Sącz oferuje wiele pięknych zabytków, zarówno świeckich, jak i sakralnych. Piękne tereny Kotliny Sądeckiej oraz czarujące stare miasto to miejsca, w których nasz fotograf czuje się jak ryba w wodzie.

Nie ograniczamy się jednak wyłącznie do Nowego Sącza. Pracujemy na terenie całego województwa małopolskiego. Doskonale znamy i wykonujemy realizacje również w takich miastach jak Gorlice, Oświęcim, Dobczyce, Grybów, Jordanów, Muszyna, czy Tarnów. Fotograf ślubny reprezentujący Pryzmat2 zna wiele pięknych miejsc w każdym z wymienionych miast i doskonale umie je wpleść w piękny reportaż ślubny.

Zapraszamy Państwa do kontaktu. Jesteśmy w pełni dyspozycyjni, znamy się na swoim fachu i oferujemy pełen profesjonalizm. Dojeżdżamy na terenie całego województwa małopolskiego (i nie tylko). Naszym rodzinnym miastem jest Nowy Sącz. Fotograf oraz kamerzysta znają to miejsce jak swoją kieszeń. Jednak dzięki wielu realizacjom w najróżniejszych miastach jesteśmy w stanie przedstawić piękno Państwa regionu i skutecznie wpleść je w tworzonym wspólnie materiale. Serdecznie zapraszamy do współpracy.