preloader
mute

Oferta


Zdjęcia oraz film z ceremonii zaślubin i późniejszej zabawy weselnej to najlepsza inwestycja w to piękne wydarzenie. Profesjonalnie utrwalone magiczne i ulotne chwile tego pamiętnego dnia są najlepszą inwestycją, której wartość sukcesywnie rośnie z czasem.

Oferta Pryzmat2 dotyczy zarówno wideofilmowania, jak i wykonywania zdjęć ślubnych. Jesteśmy fachowcami i pasjonatami, którzy stawiają na zawodową realizację. Pragniemy dostarczyć Państwu zdjęcia i filmy najwyższej jakości oraz kompleksową usługę, w skład której zaliczamy nie tylko fotografowanie i wideofilmowanie. Nowy Sącz to wspaniałe i urokliwe miejsce. Swoje realizacje wykonujemy zarówno tutaj, jak i w całym województwie małopolskim. Naszym miastem „wypadowym” jest Nowy Sącz. Kamerzysta oraz fotograf ślubny z miasta Nowy Sącz tworzą niezastąpiony duet, dzięki któremu relacja z Państwa ślubu i wesela będzie wyjątkowa, a jej najwyższa jakość oraz dopasowanie do Państwa gustów sprawi, że po wielu latach stworzone przez nas materiały przywołają czar pamiętnych wspomnień i poruszą emocje.

W skład naszej oferty wchodzi wideofilmowanie i fotografia ślubna. Nowy Sącz, Andrychów, Muszyna, Jordanów, Grybów, Myślenice- to tylko niektóre z licznych miast z naszego województwa, w których regularnie wykonujemy swoją pracę. Co z miastem Tarnów? Fotograf ślubny z Pryzmat2 dojeżdża również i do tego pięknego miejsca.

Wykonujemy fotografie i filmy, a także ich retusz. Dzięki nam uzyskają Państwo doskonałe sesje plenerowe oraz kompletne reportaże ze ślubów i wesel. Tworzone przez nas filmy są dynamiczne i doskonale oddadzą weselny klimat. Nasze fotoreportaże składają się wyłącznie z udanych ujęć wykonywanych nie tylko w mieście Nowy Sącz. Fotograf oraz kamerzysta dokładają wszelkich starań, aby efekt końcowy przerósł Państwa najśmielsze oczekiwania.

Czym cechuje się nasza fotografia ślubna? Nowy Sącz słynie z pięknych naturalnych krajobrazów, które niezwykle chętnie wykorzystujemy, tworząc sesje plenerowe, oraz tematyczne zdjęcia do albumu ślubnego. Czym może zaskoczyć Państwa nasz fotograf ślubny? Tarnów, Bochnia, Gorlice oraz wiele innych miast w województwie małopolskim oferuje doskonałe warunki do wykonywania zdjęć z powietrza. W skład naszych licznych działań wchodzi również usługa wykonywania tego typu zdjęć.

Nawet najbardziej fantazyjne wideoklipy dołączane do reportażu wideo nie są dla nas problemem. Pryzmat2 tworzą profesjonaliści, którzy posiadają odpowiednio duże doświadczenie w branży, aby sprostać Państwa oczekiwaniom. Nasz zespół tworzą zawodowy kamerzysta i fotograf. Nowy Sącz i inne miasta województwa małopolskiego umożliwiają nam wykonywanie swojej pracy w pełni legalnie. Pryzmat2 posiada odpowiednie uprawnienia do wykonywania fotografii oraz filmowania w obiektach sakralnych.

Gotową relację z ceremonii zaślubin oraz wesela po odpowiedniej obróbce w profesjonalnych programach oddajemy Państwu na różnorodnych nośnikach- pendrive'ach z odpowiednim grawerem, na płytach DVD oraz Blu-Ray. Dzięki stosowaniu rejestratora dźwięku, filmowane przez nas materiały mogą pochwalić się studyjną jakością. Teraz wiecie Państwo, że najlepszym wyborem jest nasz fotograf ślubny. Nowy Sącz nie posiada lepszych profesjonalistów!

#Fotograf Nowy Sącz, #Fotograf ślubny Nowy Sącz, #Fotografia ślubna Nowy Sącz, #Kamerzysta Nowy Sącz, #Wideofilmowanie Nowy Sącz